O Mnie

Witam, na stronie poświęconej fotografii ślubnej ... i nie tylko.

 

Fotografią zajmuję się od kilkunastu lat i jest to jedna z moich pasji. Fotografia sprawia mi dużo przyjemności a w połączeniu z kontaktem z ludźmi stała się moim drugim życiem. Lubię fotografować wszystko co nas otacza, uwieczniać chwile, które szybko przemijają, a które można zachować tylko dla siebie lub dla podzielenia się z innymi. Wyzwaniem dla mnie jest każdy kadr, każde ujęcie, które ma pokazać ludzkie uczucia – wasze uczucia – ale któż z nas nie lubi wyzwań. 

Zajmuje się nie tylko fotografią ślubną. Wykonuję również sesje portretowe, brzuszkowe, dziecięce, modelingowe, biznesowe oraz reklamowe. Jeżeli jakiegoś typu zdjęć nie wymieniłem a byłbyś/bylibyście zainteresowani to dajcie znać a na pewno się dogadamy. Wszystko co związane z fotografią jest dla mnie tym co mnie pasjonuje.  

Moja firma „FOTOSINT” działa na podstawie art.7b.ust.1-3 ustawy z dnia 19 listopada 1999r. Prawo działalności gospodarczej (Dz.U.Nr 101 poz.1178 z póĽn.zm.) i zarejestrowana jest w Urzędzie Miasta Limanowa pod numerem 4203 
Ukończyłem kurs dla fotografów i kamerzystów, który upoważnia mnie do fotografowania celebracji liturgicznych. 

Na obecnej wersji strony zamieszczam kilka rodzajów galerii więc zapraszam do odnajdywania zdjęć i do oglądania. Zdjęcia przedstawione w galeriach są tylko niewielką częścią zdjęć, które wykonałem. W każdej wolnej chwili staram się wzbogacać galerię o nowe zdjęcia dlatego też serdecznie zapraszam do odwiedzania mojej strony.

Łukasz Dziedzic – … Wasz fotograf 🙂